Қарағанды қалалық Мәслихаты
Официальный интернет-ресурс

Қалалық мәслихат депутаттарының қабылдау күндері мен уақыттары


Қарағанды қалалық мәслихат хатшысының азаматтарды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдау
КЕСТЕСІ

Т.А.Ә.

Лауазымы

Қабылдау күндері мен уақыты

Қабылдау орны

Бексұлтанов Құдайберген Бексұлтанұлы

қалалық мәслихат хатшысы

апта сайын, жұма күні
15-00 ден 17-00-ге дейін

Бейбітшілік бульвары, 39 үй,  410 кеңсе Қарағанды қалалық мәслихаты

 

VI  шақырылған Қарағанды қалалық мәслихаты депутаттарының  азаматтарды және заңды тұлғалардың өкілдерін жеке қабылдау
КЕСТЕСІ

округ №

Т.А.Ә.

Қабылдау күндері

Қабылдау орны

Қабылдау уақыты

1.

Исхаков Бахтияр Серікбайұлы

әр айдың 4-ші сәрсенбісі

Гоголь к., 68/4 үй,
«Бахт» базары

12.00-ден 14.00-ге дейін

2.

Зорин Борис Викторович

әр айдың 1-ші сейсенбісі

Н. Әбдіров д., 23/2 үй,
«Стоматологиялық бірлестік» ЖШС

12.00-ден  13.00-ге дейін

3.

Әлімбаева Адия Базылқызы

әр айдың 1-ші сейсенбісі

Бейбітшілік бульвары, 4 үй,
«Қазақтелеком» АҚ филиалы

16.00-ден  18.00-ге дейін

4.

Бөкенов Алтынтөре Жангелдіұлы

әр айдың 2-ші сейсенбісі

Бейбітшілік бульвары, 26 үй,
Гуманитарлық колледж

15.00-ден  17.00-ге дейін

5.

Боранқұлова Сания Нұртасқызы

әр айдың 2-ші және 4-ші  бейсенбісі

Шахтерлер даңғ., 28 үй, 231 каб.
« №3 Емхана» КМҚК

16.00-ден  18.00-ге дейін

6.

Рақымбергенов Нұрлан Балтабайұлы

әр айдың екінші сәрсенбісі

Бейбітшілік бульвары, 39 үй,  410 кабинет, Қарағанды қалалық мәслихаты

10.00-ден  12.00-ге дейін

7.

Кравченко Татьяна Ивановна

әр айдың дүйсенбі күндері

Рысқұлов к., 19/2 үй, Центр помощи детям-инвалидам «Лучик надежды» ҚБ

09.00-ден 12.00-ге дейін

8.

Жұмабеков Айбек Темірбайұлы

әр айдың 1-ші сәрсенбісі

Челябинская к., 9 үй

17.00-ден  19.00-ге дейін

9.

Исаев Данияр Бауыржанұлы

әр айдың 2-ші бейсенбісі

Привокзальная к., 5 үй,
«Қарағанды Су» ЖШС

15.00-ден  18.00-ге дейін

10.

Бадина Юлия Викторовна

әр айдың 1-ші дүйсенбісі

Әлиханов к., 4 үй,
«Нұр Отан» партиясының ғимараты

10.00-ден  13.00-ге дейін

11.

Бөкетов Дулат Еслмабекұлы

әр айдың 4-ші жұмасы

Н. Әбдіров даңғ., 3/1 үй,  301 кеңсе

17.00-ден   19.00-ге дейін

12.

Бексұлтанов Құдайберген

әр айдың жұма күндері

Бейбітшілік бульвары, 39 үй,  410 кабинет, Қарағанды қалалық маслихаты

15.00-ден  17.00-ге дейін.

13.

Қалықов Абай Қобландыұлы

әр айдың 2-ші және 4-ші жұмасы

Университетская к., 28 үй,
Бөкетов ат. ҚарМУ,  223 каб.

15.00-ден  17.00-ге дейін

14.

Досжанов Бейбіт Сабырұлы

әр айдың 2-ші және 4-ші  сәрсенбісі

«Строймарт» дүкені,
Республика даңғ.

15.00-ден  17.00-ге дейін

15.

Сыздықова Сайран Биғалиқызы

әр айдың 1-ші және 3-ші дүйсенбісі

Ермеков к., 27 үй,
«Қарағанды машина жасау колледжі» КММ

16.00-ден  18.00-ге дейін

16.

Әбдіров Қадырбек Сағашұлы

әр айдың 1-ші жұмасы

Бейбітшілік бульвары, 39 үй,  410 кабинет, Қарағанды қалалық маслихаты

10.00-ден  12.00-ге дейін

17.

Нұрқазов Ойрат Серікұлы

әр айдың 2-ші сейсенбісі мен 4- сәрсенбісі

Гапеев к., 1 үй, «Бахус» ғимаратының, В құрылысы

15.00-ден  17.00-ге дейін

18.

Ысқақов Мейрам Төлеутайұлы

әр айдың 4-ші бейсенбісі

Мұқанов к., 59 үй,
«Қалалық коммуналдық шаруашылығы» КМҚК

10.00-ден  13.00-ге дейін

19.

Мальчушкина Наталья Юрьевна

әр айдың 3-ші және  4-ші сәрсенбісі

Молодежная к., 50
«Агродор» ӨК (өндірістік база, Азия Ойл автоқұю алдында)

13.00-ден  14.00-ге дейін

20.

Балкишев Серік Тұрғанбекұлы

әр айдың 3-ші бейсенбісі

Пригородная к., 9/2
«Теплотранзит» ЖШС

15.00-ден  17.00-ге дейін

21.

Бидайбаев Арғын Ноянұлы

әр айдың 1-ші және 3-ші сәрсенбісі

Ержанов к., 8
Облыстық балалар клиникалық ауруханасы

15.00-ден  16.00-ге дейін

22.

Мазитов Вячеслав Нилович

әр айдың соңғы бейсенбісі

 «Шахтер» стадионы

12.00-ден  14.00-ге дейін

23.

Ан Сергей Валентинович

әр айдың соңғы бейсенбісі

Магнитогорская к., 24 үй
Қарағанды тау кен-индустриялық колледжі

10.00-ден  12.00-ге дейін

24.

Водько Сергей Николаевич

әр айдың соңғы жұмасы

Магнитогорская к., 24 үй
Қарағанды тау кен-индустриялық колледжі

10.00-ден  13.00-ге дейін

25.

Шнель Владимир Александрович

әр айдың соңғы жұмасы

Магнитогорская к., 19
«Майқұдық» МҮ

15.00-ден  17.00-ге дейін

26.

Әшімов Төлеген Мұқатайұлы

әр айдың 4-ші бейсенбісі

Магнитогорская к., 24  үй Қарағанды тау кен-индустриялық колледжі

15.00-ден  17.00-ге дейін

27.

Ивченко Геннадий Иванович

апта сайын бейсенбі күні

Магнитогорская к., 24  үй Қарағанды тау кен-индустриялық колледжі

10.00-ден  17.00-ге дейін

28.

Оспанов Самат Қабдығалиұлы

әр айдың 1-ші мен 3-ші бейсенбісі

Магнитогорская к., 24 үй
Қарағанды тау кен-индустриялық колледжі

17.00-ден  18.00-ге дейін

29.

Мұқтаров Жандил Ахуанұлы

әр айдың сейсенбісі

 Бабушкин к., 108,
№13 мектебі

12.00-ден  14.00-ге дейін

30.

Кенжин Болат Мәулетұлы

Күн сайын, демалыстардан басқа

Олимпийская к., 3 үй, «Қарағанды көлік жасау консорциумы» ЖШС

14.00-ден  17.00-ге дейін


Последнее редактирование информации: 25 Октября 2019 12:03

Халық пiкiрi

Сізді қоғамдық көліктердегі (таксиден басқа) қызмет көрсету сапасы қанағаттандырады ма?
© 2007-2016 Ақпараттық портал Қарағанды қалалық мәслихаты
© 2017Сайтты әзірлеген және қолдау көрсеткен: Интернет-компания «Creatida»
Қарағанды қ., Проспект
Нұрсұлтан Назарбаев , 39А
Сенім телефоны
8 7212 40 28 88
Электрондық пошта info@kargormaslihat.gov.kz